KARRIKA DHE TAVOLINA

Shitet nga: XIMI 02 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten pes K omplete karrika me tavolina qmimi me zbritje (120) ne 100€ kompleti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim