Karrika

Shitet nga: Emin Syla 17 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 6 karrika te perdorura. Materiali-dru. Cmimi eshte 5€ copa. Dhe karrikat shiten komplet bashk te gjitha 30€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim