Karrika dhe tavolina JYSK

Shitet nga: Berat 18 Maj 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   900 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene

12 Tavolina Prodhim i JYSK_it...
38 Karrika Prodhim Vendor.....
1 Tavoline Prodhim Vendor ...

1 KARRIKE VENDORE ........................7 EURO ...
1 TAVOLINE E PRODHIMIT JYSK_it ..40 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim