Karrika dhe tavolina per terasa

Shitet nga: ximi 09 Qer 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Posedoj 5 komplete,Tavolina dhe Karrika, te paperdorura.
kompleti 110 €...
Shiten edhe keto karrika te tjera te hekurit me qmim te volitshem 8 euro copa gjthsej jane 23 karrika

Po ashtu shes edhe kiosken, Baraken(trafiken) eshte e ruajtur mire , e pershtatshme per fast food me dimension 5m - 2.5m e tipit slloven me qmim 2 900 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim