Kosha per buke

Shitet nga: Granit Vokshi 10 Jan 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten kosha te ri (plastike) per buke. 3 euro per cope.

Kontakto ne 044 122 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim