Kuzhin dhe elemente

Shitet nga: alberti 16 Jan 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
tavolin e pices komore aparat akllave lavaman larjse raft i eneve te gjitha jon profesionale me ni ekstra qimim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim