Makin Per Akull

Shitet nga: Florini 26 Maj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
makin e rrisllave te akullit qe perdoren per peshqi, sallama etj , eshte e ardhur nga zvicrra, viti prodhimit 2007 esht si e re , kapaciteti 400 & 600 kg Aklla per 24 ore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim