Makin per hot dog

Shitet nga: xx 16 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes makinen per hot dog
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim