Makina per berjen e lengjve

Shitet nga: besart 10 Pri 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet urgjent makina per berjen e lengjve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim