Mikser per brum

Shitet nga: Artid 17 Tet 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes mikserin gjendje perfekte i perdoren shum pak mikseri ka kapacitetin per 25 kille brum te interesuarit mund te lajmrohen 044424452
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim