Mikser

Shitet nga: Xxx 15 Shk 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Mikser 25kg me 2 berzin
Viber. +38649523908
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim