Nxemje

Shitet nga: Arif 06 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Nxemje e Re Flak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim