Nxemse per pomfrit

Shitet nga: xxx 16 Pri 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes nxemse per pomfrita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim