Shiten keto pajisje per Piceri

Shitet nga: Ximi 06 Tet 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes keto elemente:Furra per Pice eshte e pa perdorur,aparati i kafes eshte prodhim Gjerman i perdorur dhe Frizin me xham poashtu i perdorur

Qmimi sipas marrveshjes, komplet invertari ka qmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim