Shiten

Shitet nga: Labi 15 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten makinat per prodhimin e akullit 18 dhe 30 litra te ardhura nga ch ne gjendje perfekte presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim