Shitet mikseri

Shitet nga: Mikser 26 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet mikseri ne gjendje te shkelqyer per perpunimin e mishit ose te brumit deri ne 80kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim