Shporet me plin

Shitet nga: Ekremi 21 Pri 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shporet me plin ne gjendje te mir ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim