Tavolina me karrika te larta shankerica

Shitet nga: bekim 14 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten 6 komplete tavolina me karrika te interesuarit ne te lajmerohen ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim