Tavolina per teras

Shitet nga: Jahja 12 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 3 komplete tavolina me nga 4 karrika.
80 euro kushton nje komplet.
Per me teper shih fotot.
Nr telefonit: 044584774
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim