Tavoline e punes (Tezxhar)

Shitet nga: Arif 06 Mar 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tavolin e punes per pice de byrek .Me frigurifer posht .Ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim