Ventilim per lokal

Shitet nga: Luli 14 Pri 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes ventilimi per lokal eshte po thuajse iri i perdorur vetem 3muaj i ka edhe pjeset afer 15m gypin qmimi super i asyshem eshte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim