Ventilim shum lir

Shitet nga: Luli 09 Sht 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
ventilimi osht shum i mir i perdorur 3 muaj qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim