ventilator per ventilim -ajrosje

Shitet nga: lent 15 Tet 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
ventilator + potenciometri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim