vitrine

Shitet nga: gazi 18 Nën 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet vitrina e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim