Frigorifera per markete+Komore

Shitet nga: faruk Dje 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Frigorifera per markete me gjatesi te ndryshme per mirmbajtje dhe ngrirje te thelle, si dhe kumore te dimensionve.
1. Frigorifer per mirmbajtje me temperatur+ 8m gjate.
2. Frigorifer per mirmbajtje me temperatur+ 4m gjate.
3. Frigorifer me ngrimje te thelle temp-20 4m gjate.
4. Frigo ,C.Cola,Red bull
5. Komore me panella 12mm 6 x 4.5 x 2.8..
Per info mund te kontaktoni ne tel 049 129 127 apo viber +386 49 129 127
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim