Invertar marketi

Shitet nga: Dini 21 Dhj 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shesim invertar per market rafte muri dhe rafte mesi rafte muri muj rendit ne 6 renda raftet jan shum pak perdorura dhe cilsore friz vitrin per mishne friz bazen me ngrimje thell po ashtu dhe ark per shitje te gjitha jan shum pak perdorura me qmime te volitshem tel 049189064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim