Invertar per market

Shitet nga: Dini 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shesim invertar per marketi rafte muri afersisht 100m dhe rafte mesi afersisht 80m raftet jan shumm pak perdorura.friz vitrin per mishne dhe friz bazen me ngrimje thell dhe ark te gjitha jan shum pak perdoura dhe me qmime volitshme tel 049 189 064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim