Rafte te mesit dhe friz per market

Shitet nga: Din 23 Jan 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shesim rafte te mesit per market raftet jan te pordorura po jan te rujtne mir raft kem afersisht 30meter qmimi per meter raft osht 50e po gjdo nderpremje rafti shtylla fundit paguhet ekstra 20e. Po ashtu shesimm dhe friz per mishne vitrin vrizi osht ne gjendje te rregullt dhe punon teper mir gjatsia frizit osht 4meter qmimi i frizit osht 1200e qmimet jan fikse per gjdo informat tel 045 682 343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim