Aparat i ultrazërit Aloka Prosound 2

Shitet nga: Naimi 07 Maj 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shitet aparati i ultrazërit Aloka Prosound 2 portabël, si dhe printeri MITSUBISHI p93e. Aparati ofron imazhe me sensivitet dhe rezulucion te larte. Permban 1 sond konvekse 3.5 - 5 mhz. Çmimi shume i volitëshëm (sipas marrëveshjes).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim