ORTOPAN GENDEX ORTHORALIX 8500 PER DHEMBE - 2011

Shitet nga: Artan 20 Nën 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Aparatura sherben per fotografimin e dhembeve dhe nofulles me nje kualitet te larte te fotos. Eshte ne gjendje jashtzakonisht te rregullt. Viti i prodhimit 31/06/2011. Per informata me te hollesishme kontaktoni ne nr : 044 188 069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim