Lojra te per femije

Shitet nga: Video Lojra 06 Shk 00:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Shesh lojërash
Shiten Lojrat :

Te gjitha lojrat jane ne gjendje pune dhe pa asnje te mete dhe te mirembajtura rregullisht

Sega Harley Davidson motorr 1100 €

Kuklla - Kapse Thuaj se e re 1200 €

- Video loja me Motor per 2 persona njekohesisht. Cmimi 2200 €

- Loja Namco Dirt Dash, me kerre per nje person cmimi 1000 €

- Sega Rally me kerre per 2 persona 1500 €

- Sega Scud race per 2 persona me kerre 2200 €

Lojrat funksionojne me 0.50 euro ose me vlere tjeter sipas deshires tuaj.

Cmimi i diskutueshem ne baze te sasise

Posedojme edhe lojra tjera qe nuk jane te shfaqura ne foto

Te pershtatshme per kende femijesh, Hotel, play station clube, internet kafe, bilardo club, restaurant, dhe dyqane te ndryshme qe frekuentojne femijet dhe te rriturit

Per me shume informata kontakto ne tel & Viber +377 44 102 633
Tag: Fliper, Bilardo, Raketaqke, Xhuboks, Pikado


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim