Aparat per akullore "Caprigiani"

Shitet nga: X 11 Pri 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shitet maqina e akulloreve ne gjendje shum te rregullt, me te gjitha serviset e kryera dhe me gjitha paisjet e veta te firmes me te mire italine Caprigiani. Aparati eshte ne giendje pune dhe eshte i ardhur nga Zvicra. Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim