Aparat i ultrazërit 'ALOKA Prosound 2'

Shitet nga: Naim 26 Sht 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Përshkrim i sendit:
Shitet aparati i ultrazërit ALOKA Prosound 2 portabël, si dhe printeri MITSUBISHI P93. Aparati ofron imazhe me sensivitet dhe rezolucion te lartë. Përmban 1 sondë konvekse 3.5-5mhz. Shumë pak i përdorur. Çmimi shumë i volitshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim