Drita te sapo ardhura nga Zvicrra.

Shitet nga: Arben 23 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Shes Llampat te sapo ardhura nga Zvicrra.
Llampat jen te perstatshme per Garazhda dhe Lokale.
Shes afer 30 Llampa me Neon Rohr kan ka 1 dhe ka 2 drita.
Per me shum informata na kontaktoni ne +41 78 761 66 96
Qmimi sipas marraveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim