Goma dhe Fellne te Veres

Shitet nga: Arsim 16 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
shiten, Goma dhe Fellne te Veres nr 17. Shume te ruajtura, per persona te interesuar seriozisht, cmimi i negociueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim