Paisje per Mishtore dhe industri mishi

Shitet nga: faruki 18 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049 129 127dhe viber 38349129127
1.Vakum lini.
2.Klipse per salama dhe sugjuk.
3.Mbushse Robot Vemag 200L
4.Injektor me 38 gjilpera.
5.Furra me Rryme dhe Pline 3 copa.
6.Vakum i dores.
7.Llodomat per akull.
8.Kuter 120L
9.Tambler 2500L
10.Mbushse 60L
11.Kuter 45L
12 Mbushse Alpina 200L
13.Tavolina te Punes Rosfaj.
14 Kazana te Rosfajit 200 L
15.Mikser per mish 150 kg
15.Kazana te medhaj 1500 dhe 2000 L
16. Komore per ftofje 2copa x 6x4x2.8
17.Komore e jashtme 7.5x2.4x2.8.
18.Makine per Bluarje F140.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim