Te gjitha makinerit per furr buke mishtore

Shitet nga: Daut 09 Nën 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Prodhimet : Të tjera
shes te gjitha pjeset e makinerive per furre buke dhe mishtore te gjitha ne gjendje te rregullt. Gjindemi ne Gjakov Pronar: Daut GOLA telefonat kontaktues:044616313 viber
049129371
Facebook:Betimi-DG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim