NIVELIZIM - [ YBERCUK]

Shitet nga: musli 14 Tet 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Bejm Nivelizimin e shtepive [objekteve] me pune cilesore si dhe qmim te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim