MUNTOIM QERAMIKA- GRANITE TE GJITHA LLOJEVE

Shitet nga: bujar ahmeti 13 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
BOIM MONTIMIN E TE GJITHA QERAMIKAV ,GRANITITE , SHKALL PREJ GRANITI APO QERAMIKAVE SI DHE FASADA TE BRENDSHME ETJ,, ETJ,, PER MA SHUM IFORMATA MUND TE KONTAKTONI NE NUMRATE TEL .. 045837540 OSE NE VAJBER +386113983 JU MIREPRESIM BUKI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim