BEJME VENDOSJEN ELEKTRIK,PLLAKA,LAMINAT,KANALIZI..

Shitet nga: ALMIR 09 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
BEJME VENDOSJEN E ELEKKTRIKES,PLLAKAVE,LAMINAT,KANALIZIMEVE,UJERAVE NEPER SHTEPI,BANESA,VILA,DYQANE ETJ.NE PUNOJM ME QMIME TE VOLITSHME DHE TE POSAQME.TE INTERESUARIT TE LAJMEROJN NE NUMRIN 044-417-542.PUNOJM NE TE GJITHA QYTETET E KOSOVES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim