Bejm rregullimin e oborreve parqeve trotuarve dh..

Shitet nga: N.P.SH.GONI - D 12 Krr 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet
me kupza te betonit ne menyr profesjonale per me shum kontakto
ne 044515633 044937242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim