Besi-Kom zdrukthetaria

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Besi-Kom 02 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
prodhojme te gjitha llojet e dyerve dhe dritareve ,roletave nga pvc si dhe dyer,dritare nga druri te gjitha llojet,prodhimet tona mund ti shikoni edhe ne Besi-Kom facebook si dhe ne www.besi-kom.net ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim