Dekorime nga gipsi

Shitet nga: Aasdas 13 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Bej punimin dhe montimin e dekorimeve nga gipsi
Viber+37744188426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim