Kekoj pune

Shitet nga: mark 22 Shk 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pune ne auto larje ose pomp te benzines sepse skam kushte te mira di te laj kerre di te pastroj dhe ti teri sepse une kam punuar nja 5 muaj une me mujore jo me perqindje me muaj dua ju lus ata qe kan vend te lir tme kontaktohen serjozisht sms as zile veq lajmrohuni ne numrin tim qe e shifni posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim