Kerkoj pune

Shitet nga: Krerkoj pun 24 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Kerkoj pune urgjjentish me duhet nje vend pune si ( Kamajer . Ndimes kuzhinjer. Shangist .) jom univerzal qe dmth kryej tegjitha punet qe i nevoiten nje ( Restaoranti. Qebaptore. Moteli. Hoteli. Gjelltore etj ) Po ashtu di te punoj dhe ne grill Di te bej dhe ( hot dog . Sanduiq. Tosta .hamburger. Etj ) Di te bej dhe gjellera ( Qorb. Gullash. Pasul etj ) kom pervoj 1 vjeqare di te boj pak ashum dhe pica. I lus te gjith ata qe kan nevoj per puntor te me lajmrojn ne numrin e telefonit 049899453 sepse kom nevoj per pune urgjentisht ju lus te jeni serioz ju mirpre faleminderit per mirkuptimin tuaj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim