Kerkoj punetor

Shitet nga: Ilir 22 Pri 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Kerkoje punetor per ngarkim-shkarkim te bykut, paqetim te pelletit dhe ngarkim-shkarkim te pelletit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim