Kerkoj vend pune

Shitet nga: Puntor 24 Mar 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
kerkoj pun urgjentish si ndimes kuzhinjer, kamajer , shangist po ashtu di te punoj edhe ne grill( reshtil ) kryej te gjitha punet qe i perkasin nje ( restauranti, hoteli, moteli, qebabtore, gjelltore etj ) kom pervoj pune 1 vjeqare dhe po ashtu di te boj dhe ( hot dog , tosta, hamburgera, etj ) di dhe gjellra si ( qorba, gullash, pasul etj) kom nevoj urgjentisht per pune te gjith ata se jon te interesuar per puntor te me lajmrojn dhe informojn ne numrin e telefonit 049899453 ju lutem te jeni serioz ju mirpres faleninderit per mirkuptimin tuaj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim