Kerkoj vend pune urgjentisht si ( kamajer . Ndim..

Shitet nga: Kerkoj vend pune urgjentisht 27 Mar 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Kerkoj vende pune si( kamajer. Ndimes kuzhinjer. Shangist. Po ashtu di te punoj dhe ne grill ( reshtil) qe do te thot di te kryej te gjitha punet qe i nevoitet nni ( hoteli. Moteli. Restaoranti. Qebaptore. Gjelltoree etj ) di te boj dhe ( hot dog. Sandoiq. Hamburger etj )
po ashtu dhe pizza di te boj pak a shum di te punoj edhe me brume te gatuaj
kom pervoj pune 1 vjeqare
kush osht i interesuar per puntore ju lutem te me lajmroj ne numrin e telefonit 049899453 ju lutem te jeni serioz ju mirpres faleminderit per mirkuptimin tuaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim