Lili&Niki bëjm kositjen parqeve dhe oborr'rave

Shitet nga: Lili&Niki 11 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera

lili&niki bëjm kositjen e parqeve oborra-raven si dhe rregullimi e shemhirave.
Nr.që mund te kontaktoni>045516005>049466765>045516005>.
Qmimi varet nga madhesija e oborrit ose parkut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim