Punojim shblokimin e gypave te kanalizimeve te g..

Shitet nga: FA.demhasaj 18 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Punojem shblokimin e gypave te kanalizimeve te gjitha lojeve me makina moderne,ne gjdo koh dhe ne tel.044826915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim